זוגות שלא תאמינו שקיימים | טופטן

אם אתם חדשים- https://bit.ly/2Z0zYCW

בסרטון של היום אנחנו הולכים לדבר על משהו מיוחד מאוד, זוגות. מחקרים הראו כי אנשים נוטים יותר לבחור שותפים
לחיים שיש להם דמיון רב יותר איתם. אבל 10 הזוגות שלנו בהחלט שוברים את כל המחקרים. כן כן בסרטון היום אתם הולכים לראות את עשרת הזוגות המיוחדים והמוזרים ביותר בעולם, מהזוג הכי נמוך בעולם ועד לזוג שהתקעקע כולו מכף רגל ועד ראש. כדאי לכם להישאר למקום הראשון כי הוא פשוט מטורף.

האנשים הכי שמנים בעולם https://youtu.be/jfk7O5MDjOg
הזוחלים הכי נדירים ואקזוטים בעולם https://youtu.be/8PhsCfXCYaE
עשר החיות הכי חזקות בספארי באפריקה https://youtu.be/DSUYJSHucq4
החיות העתיקות ביותר בעולם https://youtu.be/JvZSQV3xbwQ
חיות נדירות שלא ראיתם לפני https://youtu.be/7vHr44sWe3A
הדגים הכי מכוערים בעולם https://youtu.be/2FRRgP14ckY

במקום העשירי-הרברט וזלמידה פישר
הזוג הבא מיוחד מאוד וכנראה גם הזוג הכי נאמן בסרטון הזה בגלל שהרברט וזלמידה פישר יש את השיא העולמי של הזוג שחי הכי הרבה זמן, עם 84 שנות נישואין בין השנים 1924 עד לשנת 2008 למרות שהם התגרשו בשנת 2008 הם עדיין נשארו בחיים עד לשנת 2011. אך לצערנו בשנת 2011 הרברט מת בגיל 105שהוא גיל מטורף, ולצערנו שנתיים לאחר מכן גם זלמידה נפטרה.

במקום התשיעי-אחמד מוחמד דורה וסאפיה עבדולה
פער הגילאים העצום בין הבעל לאישה הופך את הזוג הזה לאחד הזוגות הכי לא יאומנים בעולם. הגבר הסומלי בשם אחמד מוחמד דורה היה בן 112 כשנישא לילדה בת 17 בשם סופיה עבדאללה, שהפכה לאשתו השישית. האיש הוא אחד האנשים המבוגרים ביותר על פני כדור הארץ והוא נולד במאה ה -18. כמעט בלתי אפשרי להאמין שילדה צעירה כמו סופיה התחתנה עם גבר המבוגר ממנה במאה שנים בערך.
בזמן הנישואין היו לדור כבר 13 ילדים ו -5 נשים, 3 מהן כבר מתו. בנו הבכור מת גם הוא בגיל 80. אז כנראה שלזוג הזה יש הבדל גילאים גדול ביותר, שלגביו הם יכולים להיחשב לאחד הזוגות הייחודיים ביותר בכל הזמנים.

במקום השמיני-פלאביו בריאטור ואליזבטה גרגוראצ'י
פלאביו הוא אדם שהחל את דרכו כמנהל מסעדות ואיש מכירות ביטוח באיטליה. אבל, היום הוא איש עסקים איטלקי מצליח ועשיר ביותר.
מצד שני אשתו בשם גרגוראצ'י החלה את דרכה כרקדנית בתוכנית הטלוויזיה האיטלקית בשם ליברו. היא הואשמה בכך שהציעה טובות הנאה בתמורה לעבודה כנערת ראווה של חברת הטלוויזיה הציבורית הלאומית האיטלקית RAI. וזו הסיבה שכאשר התחתנה עם זקן עשיר אנשים לא הקדישו זמן רב לקרוא לה גולד דיגרית. אבל בהתבוננות בתמונות שלהם ברור מאוד ששניהם מאוהבים אחד בשני, ונראה שהם חיים במערכת יחסים בריאה ומוצלחת מאוד. הסיבה היחידה לכלול את הזוג הזה ברשימה זו היא שהצעירה כנראה לא התחתנה עם הזקן העשיר תמורת כסף אלא בגלל האהבה הממשית, וזה מקרה נדיר, והופך את זה לבלתי יאומן גם כן.

במקום השביעי-בן בראון וג'נה בנטלי
הנה דוגמה נוספת לצעירה יפה שיוצאת עם גבר זקן עשיר. ג'נה בנטלי שהיא דוגמנית על עלתה לכותרות כאשר התמונות שלה עם החבר החדש עלו לאינטרנט.הרבה אנשים היו מופתעים מהתמונות והיו בטוחים שהיא מנצלת אותו בשביל הכסף. אבל גם במקרה זה, נראה כי שניהם מאוהבים זה בזה. אבל בהחלט קשה להבין את העובדה. למה שדוגמנית על יפיפיה כמו ג'נה בנטלי תרצה להיות במערכת יחסים עם גבר כמו בן בראון. וזה רק מראה לכולם שלאהבה אין גיל ובכל גיל אפשר להתאהב, כל עוד זה חוקי כמובן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.