אנו מתנצלים על איכות ההקלטה, היו מעט בעיות טכניות בשיעור. בחרנו להעלות את ההרצאה בשל איכות התכנים והנושאים עליהם שיר מדברת במפגש. תודה על הסבלנות וסליחה שוב על התקלות 🙂
~~
הרשת החברתית "טיקטוק" היא עולם מסקרן וחדש (יחסית) עבורנו, המשווקים. בהרצאה חינמית לחברי קבוצת "אסטרטגיה שיווקית בכיף" תציג שיר קצנל איך בונים פרופיל טיקטוק אפקטיבי עבור העסק שלכם, תשתף בניסיון שלה כמשווקת ותציג דוגמאות לשימושים ברשת החברתית המסקרנת הזו.
מה נלמד במפגש?
ראשית, נלמד מה זה טיקטוק ומה מבדל אותה מרשתות חברתיות אחרות ואילו הזדמנויות היא מציגה לקהל העסקי. נבין מדוע זו הרשת החברתית הצומחת הגדולה בעולם ומה מיוחד דווקא בה, שמושך גם סלבריטאים ומותגים גדולים להיות חלק בחגיגה.
בהמשך השיעור נלמד את טיקטוק לעומק ונערוך היכרות עם האפליקציה עצמה, על כל מרכיביה:
* מה זה עמוד הפור יו, איזה סוג תוכן אפשר למצוא שם?
* איך עובד האלגוריתם של טיקטוק?
* מי קהל היעד שנמצא בטיקטוק ומה העתיד של הטיקטוק?
* מה אלה טרנדים ואיך משתתפים בהם?
לקינוח, נראה דוגמאות רבות לאופן שבו עסקים ובעלי עסקים משתמשים בטיקטוק כדי לקדם את עצמם, המותג שלהם והעסק שלהם – ולמה עכשיו זה הזמן הנכון להתחיל.

על המרצה: שיר קצנל, בת 35, נשואה ואמא לארז ופלג, עצמאית זה ארבע שנים ובעלת העסק עולם בת הים. נכנסתי לטיקטוק כדרך לקדם את העסק שלי ותוך חודשיים כבר השגתי 100,000 עוקבים באופן אורגני מבלי להשקיע שקל בפרסום ממומן. הסרטונים שלי מקבלים עשרות אלפי צפיות ולידים חמים התחילו להגיע. פיתחתי שיטה שמלמדת את כל העקרונות והטריקים שצריך כדי להפוך לטיקטוק מאסטר ולקדם את עצמך או את המוצר שלך בטיקטוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *