מוטי אהרונוביץ | טיקטוק 4 | זוגיות ודייטינג

אז… הגענו לזה – לקט טיקטוק רביעי – הפעם – כל מה שעבר עלי בזוגיות ובדייטינג, (או לפחות הרוב, כי אם הייתי מעלה הכל, תאמינו לי שהייתי נחסם כבר מזמן).
אפשר לחפור שניה?
איכשהו קיוויתי שעד שנגיע ללקט הרביעי כבר כל התקופה הזו תהיה מאחורינו ותהיה לי אפשרות להזמין אתכם להופעות. אבל כמו שכולנו יודעים – זה לא קרה. אולי עוד כמה שבועות, אולי עוד כמה חודשים. אמן. אבל הי, אם יש דבר אחד חיובי מבחינתי בתקופה הזו – זה שהעובדה שאין הופעות איפשרה לי ליצור יותר לרשת. כרגע אני יותר בטיקטוק ובאינסטה בגלל הסגנון המהיר של הסרטונים הקצרים. אבל מהיוטיוב באתי ואל היוטיוב אשוב – כולם חוזרים לכאן בסוף, ומאמין שאחזור לסגנון הישן של הסרטונים במוקדם או במאוחר.

אני הכי מקווה בעולם שתאהבו. אם אהבתם, תנו לייק, תכתבו לי בתגובות (אתם מכירים אותי, אני קורא הכל, ובכנות – תגובות משמחות אותי, זו תקופה מעפנה שאין הופעות ואין קהל, ככה שהתגובות מכם זה הדבר הכי קרוב שיש לי לשמוע אנשים צוחקים מההומור שלי, וזה הרבה בשבילי).

אם תתנו סאב, הכי אשמח בעולם 

אגב, אם אתם רוצים סרטונים יומיים – צרפו אותי בטיקטוק (אם יש לכם) ואם לא – בואו לאינסטה, אני מעלה סרטונים וסטורים כמעט כל יום ויהיה כיף גדול לראות אתכם שם.
הנה הלינקים:
אל תהיו סנובים, בואו לאינסטגרם-https://www.instagram.com/motyaharo/
ואם אתם צעירים בואו לטיקטוק- https://vm.tiktok.com/Vt8HhW/
ואם אתם קשישים, בואו לפייסבוק-https://www.facebook.com/MotyStandup/
האתר שלי: https://www.motystandup.com/
להזמנת הופעות: 0507950350 מאיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.