10 חרקים שכדאי לכם להתרחק מהם בכל מחיר┃טופטן

האם אתם חדשים- https://bit.ly/2Z0zYCW

הקיץ הוא הזמן המושלם לחרקים, אבל כשאנחנו מבלים את הימים הארוכים והחמים האלה בחוץ , גן החרקים המסוכנים ביותר יוצאים החוצה. למרבה המזל, מרבית החרקים לא יצאו מוסכנים בשביל לתקוף בני אדם. אבל כמובן שתמיד יש יוצאי דופן ויש חרקים מפחידים ומסוכנים שכדאי לברוח מהם, היום בסרטון אנחנו הולכים לעבור על עשר חרקים שכדאי לכם להתרחק מהם בכל דרך אפשרית, ותשארו למקום הראשון בשביל לא לפספס שוב מקום

שיאי גינס מוזרים שאנשים המציאו https://youtu.be/Td4YFkv9w1E
אם זה לא היה מצולם אף אחד לא היה מאמין https://youtu.be/jw9qkpTe-lw
עשרה פארקים נטושים ומפחידים https://youtu.be/-SCaYcHChhk
עשרת הבניינים היקרים והמטורפים ביותר https://youtu.be/FIenFCN8Uc0
כלבי השמירה הגדולים והמסוכנים ביותר בעולם https://youtu.be/jdpG8GujpHY
החיות המסוכנות ביותר באוסטרליה! https://youtu.be/0tV-HB4dtjQ
הילדים המטורפים ביותר בעולם! https://www.youtube.com/watch?v=n2G1zGqlg0I

במקום העשירי- דבורים רוצחות
בין אם אתם קוראים להם דבורים רוצחות או דבורים אפריקאיות, אלה לא מסוג החרקים שאתם רוצים לפגוש פנים אל פנים. דבורים רוצחות ידועות גם כדבורי דבש אפריקאיות. זהו אחד החרקים המאוד תוקפניים והדומיננטיים בעולם. קבוצת הדבורים הרוצחות עוקבת אחר הקורבן יותר מקילומטר אחד. הם תוקפים בקבוצה ועוקצים פעמיים רבות מאוד.
הדבורים הרוצחות מכוונות בעיקר לפנים ולעיניים של בני אדם. הרעלן שלהם לא כל כך מסוכן. אך התקפה של קבוצת דבורים רוצחות עלולה לגרום אפילו למוות. הם חיים בתוך מושבות גדולות המכילות יותר מ 80000 חברים. ברגע שהם מרגישים מאוימים, הדבורים מתריעות במשך 24 השעות הקרובות ותוקפות כל בעלי חיים או בני אדם שנמצאים בתחום שלהם.

במקום התשיעי- האלמנה השחורה
לעכביש עם השם המפחיד הזה יש סיבה לפד ממנו. לעתים רחוקות הוא הורג אנשים ורבים שננשכים אף פעם לא יודעים זאת. ישנם 32 סוגים של אלמנות, כולל האלמנות המערביות, הדרומיות והצפוניות, כמו גם האלמנות האדומות, האפורות והחומות. הם נמצאים בכל יבשת למעט אנטארקטיקה. הנקבות הן בדרך כלל כהות, לעתים קרובות עם סימנים אדומים, לבנים או חומים בגב הבטן. לחלקם יש את הסימנים הקלאסיים בצורת שעון חול ולחלקם אין. אלמנות שחורות הן בדרך כלל קטנות אך נושאות ארס חזק במיוחד המכיל לרוטוקסין, נוירוטוקסין שעלול לגרום לכאב, נוקשות שרירים, הקאות והזעה. הסימפטומים נמשכים בדרך כלל שלושה עד שבעה ימים. רק הנשיכה הנשית נחשבת למסוכנת לבני אדם. בכל שנה, בערך 2000 איש מדווחים כי הם ננשכו על ידי אלמנות שחורות. למרות זאת רק כ 20 אנשים מתים בשנה מנשיכת אלמנה.

מקור :
https://www.bobvila.com/slideshow/the-10-most-dangerous-bugs-to-watch-out-for-this-summer-52850

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.